Spēļu kalendārs

# Datums Grupa Vieta Laiks Mājnieki Viesi Rez.
1 22.08 MT Vidzemes OC 12:30 Esport Oilers (FIN) Kloten - Dietlikon Jets (SUI)
2 22.08 MT Vidzemes OC 15:00 FbS Bohemians (CZE) Rubene (LAT)
3 22.08 MT Vidzemes OC 17:30 SC Classic (FIN) UHC Uster (SUI)
4 22.08 MT Vidzemes OC 20:00 FBK Valmiera (LAT) Florbal Usti (CZE)
5 23.08 MT Vidzemes OC 12:30 UHC Uster (SUI) Florbal Usti (CZE)
6 23.08 MT Vidzemes OC 15:00 FbS Bohemians (CZE) Esport Oilers (FIN)
7 23.08 MT Vidzemes OC 17:30 Rubene (LAT) Kloten - Dietlikon Jets (SUI)
8 23.08 MT Vidzemes OC 20:00 SC Classic (FIN) FBK Valmiera (LAT)
9 24.08 ELITE Vidzemes OC 2 11:00 Latvija U19 1 (LAT) Latvija U19 2 (LAT)
10 24.08 WG Kocēni 11:00 Rubene (LAT) Saint Petersburg United (RUS)
11 24.08 MG Kocēni 12:00 Rubene 1 (LAT) FBC Spartak Moscow (RUS)
12 24.08 MG Vidzemes OC 2 12:00 FC Uragan (RUS) Tērvete (LAT)
13 24.08 MT Vidzemes OC 12:30 Kloten - Dietlikon Jets (SUI) FbS Bohemians (CZE)
14 24.08 MG Vidzemes OC 2 13:00 FBK Valmiera 1 (LAT) Saint Petersburg United (RUS)
15 24.08 MG Kocēni 13:00 Saulkalne (LAT) Kuldīga (LAT)
16 24.08 ELITE Vidzemes OC 2 14:00 Skala (UKR) Latvija U19 1 (LAT)
17 24.08 WG Kocēni 14:00 Team Estonia (EST) Rubene 1 (LAT)
18 24.08 MT Vidzemes OC 15:00 Florbal Usti (CZE) SC Classic (FIN)
19 24.08 ELITE Vidzemes OC 2 15:00 Lekrings (LAT) Latvija U19 2 (LAT)
20 24.08 MG Kocēni 15:00 FBC Legion (BEL) Rubene 1 (LAT)
21 24.08 MG Vidzemes OC 2 16:00 Kuldīga (LAT) FBK Valmiera 1 (LAT)
22 24.08 MG Kocēni 16:00 Saulkalne (LAT) BRGD (LAT)
23 24.08 MG Vidzemes OC 2 17:00 JeNo (LAT) Rēzeknes BJSS (LAT)
24 24.08 MG Kocēni 17:00 FBC Spartak Moscow (RUS) Einšteins (LAT)
25 24.08 MT Vidzemes OC 17:30 Esport Oilers (FIN) Rubene (LAT)
26 24.08 ELITE Vidzemes OC 2 18:00 Ogre (LAT) Lekrings (LAT)
27 24.08 WG Kocēni 18:00 Nauka-SAFU (RUS) FK Ķekava (LAT)
28 24.08 WG Kocēni 19:00 Rēzeknes BJSS (LAT) Rubene 1 (LAT)
29 24.08 MG Vidzemes OC 2 19:00 Vārme (LAT) FBC Legion (BEL)
30 24.08 MT Vidzemes OC 20:00 UHC Uster (SUI) FBK Valmiera (LAT)
31 24.08 WG Kocēni 20:00 Siyanie (RUS) NND Rīga (LAT)
32 24.08 MG Vidzemes OC 2 20:00 Saint Petersburg United (RUS) BRGD (LAT)
33 24.08 ELITE Vidzemes OC 2 21:00 Skala (UKR) Ogre (LAT)
34 24.08 WG Kocēni 21:00 Nauka-SAFU (RUS) Team Estonia (EST)
35 24.08 MG Kocēni 22:00 FC Uragan (RUS) Irlava/Avant (LAT)
36 24.08 MG Vidzemes OC 2 22:00 Einšteins (LAT) Vārme (LAT)
37 24.08 MG Vidzemes OC 22:00 Tērvete (LAT) JeNo (LAT)
38 25.08 WG Vidzemes OC 2 08:00 Saint Petersburg United (RUS) Siyanie (RUS)
39 25.08 MG Vidzemes OC 08:00 FC Uragan (RUS) JeNo (LAT)
40 25.08 MG Kocēni 08:00 Tērvete (LAT) Rēzeknes BJSS (LAT)
41 25.08 ELITE Vidzemes OC 09:00 Skala (UKR) Latvija U19 2 (LAT)
42 25.08 WG Kocēni 09:00 Nauka-SAFU (RUS) Rubene 1 (LAT)
43 25.08 MG Vidzemes OC 2 09:00 FBC Legion (BEL) FBC Spartak Moscow (RUS)
44 25.08 ELITE Vidzemes OC 2 10:00 Ogre (LAT) Latvija U19 1 (LAT)
45 25.08 WG Kocēni 10:00 NND Rīga (LAT) Rubene (LAT)
46 25.08 MG Vidzemes OC 10:00 Saint Petersburg United (RUS) Kuldīga (LAT)
47 25.08 WG Kocēni 11:00 Team Estonia (EST) Rēzeknes BJSS (LAT)
48 25.08 MG Vidzemes OC 11:00 Rubene 1 (LAT) Vārme (LAT)
49 25.08 MG Vidzemes OC 2 11:00 FBK Valmiera 1 (LAT) Saulkalne (LAT)
50 25.08 MG Vidzemes OC 2 12:00 Irlava/Avant (LAT) Rēzeknes BJSS (LAT)
51 25.08 MG Kocēni 12:00 Einšteins (LAT) FBC Legion (BEL)
52 25.08 MT Vidzemes OC 12:30 M TOP Semi 5-8 A3 M TOP Semi 5-8 B4
53 25.08 ELITE Vidzemes OC 2 13:00 Lekrings (LAT) Skala (UKR)
54 25.08 MG Kocēni 13:00 BRGD (LAT) Kuldīga (LAT)
55 25.08 WG Kocēni 14:00 Saint Petersburg United (RUS) NND Rīga (LAT)
56 25.08 MG Vidzemes OC 2 14:00 Irlava/Avant (LAT) JeNo (LAT)
57 25.08 MT Vidzemes OC 15:00 M TOP Semi 5-8 B3 M TOP Semi 5-8 A4
58 25.08 WG Kocēni 15:00 Rubene (LAT) Siyanie (RUS)
59 25.08 WG Vidzemes OC 2 15:00 FK Ķekava (LAT) Team Estonia (EST)
60 25.08 MG Vidzemes OC 2 16:00 Vārme (LAT) FBC Spartak Moscow (RUS)
61 25.08 MG Kocēni 16:00 Rubene 1 (LAT) Einšteins (LAT)
62 25.08 WG Kocēni 17:00 Rēzeknes BJSS (LAT) FK Ķekava (LAT)
63 25.08 MG Vidzemes OC 2 17:00 FBK Valmiera 1 (LAT) BRGD (LAT)
64 25.08 MT Vidzemes OC 17:30 M TOP Semi A1 M TOP Semi B2
65 25.08 MG Kocēni 18:00 Rēzeknes BJSS (LAT) FC Uragan (RUS)
66 25.08 MG Vidzemes OC 2 18:00 Saulkalne (LAT) Saint Petersburg United (RUS)
67 25.08 WG Kocēni 19:00 Rēzeknes BJSS (LAT) Nauka-SAFU (RUS)
68 25.08 MG Vidzemes OC 2 19:00 Tērvete (LAT) Irlava/Avant (LAT)
69 25.08 MT Vidzemes OC 20:00 M TOP Semi B1 M TOP Semi A2
70 25.08 ELITE Vidzemes OC 2 20:00 Latvija U19 2 (LAT) Ogre (LAT)
71 25.08 WG Kocēni 20:00 Rubene 1 (LAT) FK Ķekava (LAT)
72 25.08 ELITE Vidzemes OC 2 21:00 Latvija U19 1 (LAT) Lekrings (LAT)
73 25.08 MG Vidzemes OC 21:00 Men gr.1/8F1 2/2(otrā 2.v.) Men gr. 1/8F1 C4
74 25.08 MG Kocēni 21:00 Men gr.1/8F3 B3 Men gr.1/8F3 2/3 ( trešā 2.v.)
75 25.08 MG Vidzemes OC 2 22:00 Men gr.1/8 F2 C3 Men gr.1/8 F2 A4
76 25.08 MG Kocēni 22:00 Men gr.1/8 F4 A3 Men gr.1/8 F4 B4
77 26.08 MG Vidzemes OC 2 08:00 Men gr.1/4 F1 A1 Men gr.1/4 F1 Win1/8F1
78 26.08 MG Kocēni 08:00 Men gr.1/4 F4 Win1/8F4 Men gr.1/4 F4 2/1(labākā 2.v.)
79 26.08 MT Vidzemes OC 09:00 Game for 7rd pl:Los semi 5-8 1 Game for 7rd pl:Los semi 5-8 2
80 26.08 WG Kocēni 09:00 Women A1 Women B4
81 26.08 MG Vidzemes OC 2 09:00 Men gr.1/4 F2 B1 Men gr.1/4 F2 Win1/8F2
82 26.08 WG Kocēni 10:00 Women B2 Women A3
83 26.08 MG Vidzemes OC 2 10:00 Men gr.1/4 F3 C1 Men gr.1/4 F3 Win1/8F3
84 26.08 ELITE Vidzemes OC 2 11:00 M ELI Semi 1.v M ELI Semi 4.v
85 26.08 WG Kocēni 11:00 Women B1 Women A4
86 26.08 MT Vidzemes OC 11:30 Game for 5rd pl: Win sem 5-8 1 Game for 5rd pl: Win sem 5-8 2
87 26.08 ELITE Vidzemes OC 2 12:00 M ELI Semi 2.v M ELI Semi 3.v
88 26.08 WG Kocēni 12:00 Women A2 Women B3
89 26.08 WG Kocēni 13:00 Women Semi 1 (A1/B4) Women Semi 1 (B2/A3)
90 26.08 MG Vidzemes OC 2 13:00 Men Semi 1 Win 1/4F1 Men Semi 1 Win 1/4F2
91 26.08 MT Vidzemes OC 14:00 Game for 3rd pl:Los semi 1 Game for 3rd pl:Los semi 2
92 26.08 WG Kocēni 14:00 Women Semi 2 (B1/A4) Women Semi 2 (A2/B3)
93 26.08 MG Vidzemes OC 2 14:00 Men Semi 2 Win1/4F3 Men Semi 2 Win1/4F4
94 26.08 ELITE Vidzemes OC 2 15:00 M ELI Game for 3rd:Semi 1 Los M ELI Game for 3rd:Semi 2 Los
95 26.08 WG Kocēni 15:00 Wom Game for 3rd : Semi 1 Los Wom Game for 3rd : Semi 2 Los
96 26.08 MG Kocēni 16:00 Men Game for 3rd : Semi 1 Los Men Game for 3rd : Semi 2 Los
97 26.08 WG Vidzemes OC 2 16:15 Women FINAL : Semi 1 Win Women FINAL : Semi 2 Win
98 26.08 MT Vidzemes OC 16:30 TOP FINAL Win semi 1 TOP FINAL Win semi 2
99 26.08 MG Vidzemes OC 2 17:30 Men FINAL: Semi 1 Win Men FINAL: Semi 2 Win
100 26.08 ELITE Vidzemes OC 18:45 M ELI Final :Semi 1 Win M ELI Final :Semi 2 Win
101 27.07 YB15 Cēsis sp.komp. 11:00 Ķekavas Bulldogs (LAT) FBK Ādaži (LAT) 10:2
102 27.07 YB15 Cēsis sp.komp. 11:50 Talsu NSS/Krauzers (LAT) Valmieras BSS (LAT) 5:1
103 27.07 YB15 Cēsis sp.komp. 12:40 Lekrings (LAT) Rubene (LAT) 5:8
104 27.07 YB15 Cēsis sp.komp. 13:30 Valmieras BSS (LAT) FBK Ādaži (LAT) 1:5
105 27.07 YB17 Cēsis sp.komp. 14:20 FBK SAC (LAT) Rubene (LAT) 9:4
106 27.07 YB17 Cēsis sp.komp. 15:00 Nokian KrP B-team (FIN) Lekrings (LAT) 6:3
107 27.07 YB15 Cēsis 2,p-sk 15:00 Lekrings (LAT) Kuldīga (LAT) 4:6
108 27.07 YB17 Cēsis sp.komp. 15:50 EraViikingit B-Team (FIN) Rubene (LAT) 10:5
109 27.07 YB15 Cēsis 2,p-sk 15:50 Ķekavas Bulldogs (LAT) Valmieras BSS (LAT) 12:3
110 27.07 YB17 Cēsis sp.komp. 16:40 TPS B-team (FIN) FBK SAC (LAT) 5:0
111 27.07 YB15 Cēsis 2,p-sk 16:40 Rubene (LAT) FBC Turku 04 (FIN) 10:5
112 27.07 YB17 Cēsis sp.komp. 17:30 Lekrings (LAT) Rubene (LAT) 14:2
113 27.07 YB15 Cēsis 2,p-sk 17:30 Talsu NSS/Krauzers (LAT) Ķekavas Bulldogs (LAT) 4:3
114 27.07 YB15 Cēsis 2,p-sk 18:20 FBC Turku 04 (FIN) Kuldīga (LAT) 2:5
115 27.07 YB17 Cēsis sp.komp. 18:20 EraViikingit B-Team (FIN) Nokian KrP B-team (FIN) 4:1
116 27.07 YB17 Cēsis sp.komp. 19:00 TPS B-team (FIN) Lekrings (LAT) 5:1
117 27.07 YB15 Cēsis 2,p-sk 19:00 FBK Ādaži (LAT) Talsu NSS/Krauzers (LAT) 0:11
118 27.07 YB17 Cēsis sp.komp. 19:50 EraViikingit B-Team (FIN) FBK SAC (LAT) 2:2
119 27.07 YB15 Cēsis 2,p-sk 19:50 Kuldīga (LAT) Rubene (LAT) 5:4
120 27.07 YB17 Cēsis sp.komp. 20:40 Nokian KrP B-team (FIN) TPS B-team (FIN) 5:4
121 27.07 YB15 Cēsis 2,p-sk 20:40 FBC Turku 04 (FIN) Lekrings (LAT) 4:2
122 28.07 YB15 Cēsis sp.komp. 10:00 Rubene (LAT) FBK Ādaži (LAT) 2:3
123 28.07 YB15 Cēsis 2,p-sk 10:00 Talsu NSS/Krauzers (LAT) Lekrings (LAT) 8:2
124 28.07 YB15 Cēsis sp.komp. 11:00 Ķekavas Bulldogs (LAT) FBC Turku 04 (FIN) 6:3
125 28.07 YB15 Cēsis 2,p-sk 11:00 Kuldīga (LAT) Valmieras BSS (LAT) 3:4
126 28.07 YB17 Cēsis sp.komp. 12:00 FBK SAC (LAT) Lekrings (LAT) 3:5
127 28.07 YB15 Cēsis 2,p-sk 12:00 Lekrings (LAT) Rubene (LAT) 2:3
128 28.07 YB17 Cēsis sp.komp. 13:00 Rubene (LAT) Nokian KrP B-team (FIN) 1:6
129 28.07 YB15 Cēsis 2,p-sk 13:00 Kuldīga (LAT) FBC Turku 04 (FIN) 6:7
130 28.07 YB17 Cēsis sp.komp. 14:00 TPS B-team (FIN) EraViikingit B-Team (FIN) 1:3
131 28.07 YB15 Cēsis 2,p-sk 14:00 Talsu NSS/Krauzers (LAT) FBK Ādaži (LAT) 12:2
132 28.07 YB17 Cēsis sp.komp. 15:00 Nokian KrP B-team (FIN) FBK SAC (LAT) 6:1
133 28.07 YB15 Cēsis 2,p-sk 15:00 Valmieras BSS (LAT) Ķekavas Bulldogs (LAT) 4:5
134 28.07 YB17 Cēsis sp.komp. 16:00 Rubene (LAT) TPS B-team (FIN) 1:11
135 28.07 YB15 Cēsis 2,p-sk 16:00 Lekrings (LAT) Kuldīga (LAT) 3:4
136 28.07 YB17 Cēsis sp.komp. 17:00 Lekrings (LAT) EraViikingit B-Team (FIN) 4:2
137 28.07 YB15 Cēsis 2,p-sk 17:00 Rubene (LAT) FBC Turku 04 (FIN) 3:8
138 28.07 YB17 Cēsis sp.komp. 18:00 FBK SAC (LAT) Rubene (LAT) 4:5
139 28.07 YB17 Cēsis sp.komp. 19:00 Nokian KrP B-team (FIN) Lekrings (LAT) 4:2
140 28.07 YB17 Cēsis sp.komp. 20:00 EraViikingit B-Team (FIN) TPS B-team (FIN) 2:5
141 29.07 YB15 Cēsis sp.komp. 10:00 FBK Ādaži (LAT) Valmieras BSS (LAT) 4:3
142 29.07 YB15 Cēsis sp.komp. 11:00 Talsu NSS/Krauzers (LAT) Ķekavas Bulldogs (LAT) 4:0
143 29.07 YB17 Cēsis sp.komp. 12:30 Lekrings (LAT) EraViikingit B-Team (FIN) 3:12
144 29.07 YB17 Cēsis sp.komp. 13:30 Nokian KrP B-team (FIN) TPS B-team (FIN) 0:1