Valmierā notiekošā florbola turnīra "Latvian Open 2017" TOP grupā šodien tika aizvadītas pusfināla spēles. Latvijas vīriešu izlase gandrīz pusi spēles kā līdzīga ar līdzīgu cīnījās ar četrkārtējo Zviedrijas čempioni "Storvreta", bet pēc tam burtiski salūza un kapitulēja ar 3:10. Rīt, 27. augustā, latviešiem būs jāspēlē par 3. vietu, viņu pretiniece būs somu komanda "Nokian KrP" ar Moricu Krūmiņu sastāvā.

Latviešiem savus titulētos pretiniekus izdevās savā ziņā šokēt, jo jau 32. sekundē rezultātu atklāja mūsējie - ar precīzu metienu izcēlās Artis Savins, kuram asistēja Pēteris Trekše - 1:0. Tiesa, pirmā perioda izskaņā zviedri atbildēja ar savu vārtu guvumu, atjaunojot neizšķirtu rezultātu - 1:1. 22. minūtē "Storvreta" pirmo reizi izvirzījās vadībā (2:1), bet 24. minūtē uzgavilēt varēja Latvijas izlases līdzjutēji, jo pēc Toma Akmeņlauka piespēles vārtus guva Toms Bitmanis - 2:2.

Otrās trešdaļas turpinājums mūsējiem gan nebija veiksmīgs, jo burtiski katrs otrais metiens atrada vietu Kristiāna Ķīļa sargātajos vārtos - 2:8. Pēdējā periodā uz diviem zviedru vārtu guvumiem latvieši spēja atbildēt ar vienu golu - ar precīzu metienu izcēlās Edžus Ceriņš, kurš vārtu guvumā pārvērta Pētera Trekšes piespēli (3:10). Tieši divu rezultatīvo piespēļu autors Pēteris Trekše tika atzīts par labāko spēlētāju Latvijas izlases rindās.