Valmierā notiekošajā starptautiskajā pirmssezonas pārbaudes turnīrā "Latvian Open" pirmo uzvaru izcīnīja Latvijas vīriešu florbola izlase, kas šovakar ar 4:3 pārspēja Somijas klubu "Oilers". Labākā spēlētāja balvu mūsu komandā saņēma vārtsargs Jānis Salcevičs. Pateicoties šim pamākumam, latvieši kvalificējušies TOP grupas pusfinālam.

Pirmo vietu otrajā apakšgrupā jau pirms šīs spēles bija izcīnījusi Somijas čempionvienība "SC Classic", kam mūsu izlase vakar piekāpās ar 5:7. "Oilers" ar saviem tautiešiem tikās šorīt no rīta un zaudēja ar 4:9, tāpēc bija skaidrs, ka latviešiem, lai iekļūtu pusfinālā, pietiktu arī ar neizšķirtu rezultātu. Notikumi laukumā gan liecināja, ka uzvarēt bija noskaņojušās abas komandas. Viena nulle no rezultātu tablo pazuda 10. minūtē, kad Mārtiņa Broka piespēli skaitliskajā vairākumā izmantoja Jānis Ragovskis - 1:0. 17.minūtē viesi atjaunoja neizšķirtu rezultātu (1:1), tomēr labākā noskaņojumā pirmajā pārtraukumā devās Latvijas izlase, jo jau pēc nepilnas minūtes vārtus guva Gvido Lauga, kuram asistēja Pēteris Trekše - 2:1. Otrās trešdaļas sākumā Artis Raitums pēc Toma Akmeņlauka piespēles panāca latviešiem jau divu vārtu pārsvaru (3:1), bet perioda beigās arī somi atbildēja ar vārtu guvumu - 3:2. 49. minūtē Toms Akmeņlauks laukuma kreisajā malā saņēma sava vārdabrāļa Bitmaņa piespēli un veiksmīgi izlauzās pretinieku vārtu priekšā, kur somu vārtsargs pret viņu bija bezspēcīgs - 4:2. Vienus vārtus "Oilers" ļoti ātri atguva (4:3), bet saglābt spēli somiem vairs neizdevās, jo latvieši aizsargājās ne vien ļoti organizēti, bet arī pietiekami veiksmīgi - 4:3. Par labāko spēlētāju mūsu izlasē atzina vārtsargu Jāni Salceviču, kurš atvairīja 32 pretinieku metienus.