Starptautiskā florbola turnīra "Latvian Open 2016" TOP grupā Latvijas vīriešu izlasei pietrūka tikai viena precīza metiena, lai atņemtu punktu vienam no pasaulē spēcīgākajiem klubiem - Somijas "SC Classic". Latvieši piekāpās somiem ar 7:8, par labāko spēlētāju mūsu komandā tika atzīts Toms Bitmanis, kuram 4 (2+2) punkti.

Latvijas vīriešu izlase arī savā otrajā turnīra "Latvian Open 2016" spēlē bija tā, kas atklāja rezultātu - 7.minūtē pēc Mārtiņa Broka piespēles "SC Classic" vārtsargu sarūgtināja Edžus Ceriņš - 1:0. Somi ātri vien atguvās un izvirzījās vadībā ar 2:1, bet 12.minūtē Toms Bitmanis pēc Laura Zaiceva piespēles atjaunoja neizšķirtu rezultātu - 2:2. Līdz pirmajam pārtraukumam "SC Classic" iemeta trīs bezatbildes vārtus - 2:5. 28.minūtē savu otro golu guva Bitmanis (3:5), bet pretinieki perioda vidū atbildēja ar vēl diviem precīziem metieniem - 3:7. Pirms pārtraukuma ar vārtu guvumu izcēlās Gatis Akulovs, kurš izmantoja mūsu komandas vārtsarga Anda Blinda piespēli - 4:7.

Pēdējā trešdaļa sākās ar latviešu ofensīvu - 46.minūtes sākumā Toma Bitmaņa piespēli vārtu guvumā pārvērta Kārlis Bulāns (5:7), bet jau nākamajā minūtē Kaspars Šķēls rezultāta starpību samazināja līdz minimumam - 6:7. Diemžēl drīz vien noraidījumu nopelnīja Latvijas izlases kapteinis Ingus Laiviņš, bet somi viņa prombūtni izmantoja, panākot 8:6 savā labā. Mača intriga gan nepazuda, jo 52.minūtē savu skaitlisko vairākumu izmantoja arī mūsu florbolisti - pēc Toma Bitmaņa piespēles vārtus guva Andris Rajeckis - 7:8. Līdz pat spēles finālsvilpei latvieši aktīvi uzbruka, tomēr panākt kaut neizšķirtu pret titulēto Somijas klubu mūsējiem šoreiz neizdevās - 7:8. Par labāko spēlētāju Latvijas izlases Rindās tika atzīts Toms Bitmanis, kurš ar 4 (2+2) punktiem bija arī rezultatīvākais, somu komandā labākā spēlētāja balvu saņēma Niko Salo, kura kontā divi goli.