Šovakar Valmierā notiekošā starptautiskā florbola turnīra "Latvian Open 2016" pēdējo TOP grupas pirmā posma spēli aizvadīja Latvijas vīriešu izlase, kas ar 3:5 atzina Somijas kluba "Nokian KrP" pārākumu. Par labāko mūsu komandā atzina divu vārtu autoru Rolandu Kovaļevski, pretējā nometnē ar 2 (1+1) rezultativitātes punktiem izcēlās cēsnieks Morics Krūmiņš.

Mačā pret cēsnieka un izlases kandidāta Morica Krūmiņa pārstāvēto Somijas klubu "Nokian KrP" Latvijas valstsvienībai bija tā pati nepatīkamā tendence, kas arī abās iepriekšējās spēlēs - visvairāk vārtu latviešu florbolisti ielaida tieši pirmajā periodā. Šoreiz somi mūsu vārtsargu Andi Blindu cīņas pirmajās 20 minūtēs sarūgtināja trīs reizes (0:3), bet rezultāts tika atklāts jau 5.minūtē - kad gola iemetējam Tomijam Merto asistēja Morics Krūmiņš. Tikai 32.minūtē pirmo reizi uzgavilēt varēja mūsu florbolisti, kad Ivo Baloža piespēli vārtu guvumā pārvērta Rolands Kovaļevskis - 1:3. Samazināt rezultāta starpību līdz minimuma latviešiem neidevās, jo 38.minūtē Blindu pārspēja Morics Krūmiņš - 1:4.

Pēdējās trešdaļas sākumā savus otros vārtus guva Kovaļevskis (2:4). Tiesa, pretiniekiem vajadzēja tikai 24 sekundes, lai atjaunotu triju vārtu handikapu - 2:5. 47.minūtē pēc Ivo Baloža piespēles ar metienu no laukuma centra vārtus guva Artis Savins - 3:5. Atlikušajā laikā iniciatīva piederēja Latvijas izlases florbolistiem, kuriem bija samērā labas iespējas vēl gūt vārtus, taču šoreiz to izdarīt neizdevās - zaudējums ar 3:5 un 4.vieta pēc pirmā posma spēlēm. Par labāko spēlētāju Latvijas izlasē atzina divu vārtu autoru Rolandu Kovaļevski, divi rezultativitātes punkti par divām piespēlēm arī Ivo Balodim. Labākā spēlētāja balvu "Nokian KrP"rindās saņēma Ville Kangasmāki, kuram arī divi goli. Rīt, turnīra pēdējā dienā, latvieši cīņā par 3.vietu spēkosies ar Šveices klubu "UHC Uster", mača sākums pulksten 11.30, norises vieta - Vidzemes Olimpiskais centrs.

Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas Latvijas izlase piekāpjas