152.JPG

Šovakar Valmierā startēja starptautiskais florbola turnīrs "Latvian Open 2015". Jau otrajā spēlē laukumā devās Latvijas čempionvienība "Lekrings" (Cēsis), kas spēkojās ar titulēto Zviedrijas klubu "Storvreta IBK", piedzīvojot smagu zaudējumu ar 0:14.

Pirmajā periodā mūsu florbolisti zaudēja tikai divus vārtus (0:2), otros no tiem - spēlējot skatliskajā mazākumā. Diemžēl cīņas turpinājumā rezultāts pretinieku labā auga ģeometriskajā progresijā - 0:6 pēc otrās trešdaļas, kā arī 0:14, skanot spēles beigu signālam. Vispozitīvākās emocijas cēsnieku nometnē bija 45.minūtē, kad mūsu komandas vārtsargs Anrijs Vents neļāva pretinieku spēlētājam Aleandram Ruddam realizēt soda metienu, kā arī pēc tam, spēlējot skaitliskajā mazākumā, atvairīja vairākus bīstamus pretinieku metienus. Jāsaka, ka arī latviešiem bija pat vairākas labas iespējas gūt vismaz goda vārtus. Kopumā mūsējie pa pretinieku vārtiem meta 15 reizes, tomēr rezultāta atklāšanai pietrūka gan aukstasinības, gan veiksmes. Par labāko spēlētāju "Lekringa" rindās atzina Tomu Šmitu, bet pretinieku rindās tāds gods tika Robinam Nilsbertam, kura kontā 5 (3+2) punkti.