151.JPG

Šovakar Vidzemes Olimpiskajā centrā, Valmierā, ar spēli starp somu komandu "SC Classic" un šveiciešu "UHC Uster" tika atklāts devītais starptautiskais florbola turnīrs "Latvian Open 2015". Pārliecinošu uzvaru ar 14:5 svinēja Somijas klubs.

Divu Elites grupas komandu spēlē rezultātu 7.minūtē atklāja Šveices "UHC Uster" (1:0), bet drīz vien savu favorītu statusu apstiprināja Somijas "SC Classic", atbildot ar pieciem vārtiem - 5:1. Pēc pirmā perioda somi bija vadībā ar 7:2, bet spēles vidū bija iemesti jau 15 vārti - 10:5. Mača turpinājums vairs nebija tik rezultatīvs - pusotra perioda laikā Somijas klubs guva vēl četrus vārtus un varēja svinēt pārliecinošu panākumu ar 14:5. Par labāko starp uzvarētājiem atzina Lassi Vantinenu, kuram 7 (3+4) rezultativitātes punktu. Šveices komandā labākā spēlētāja balvu saņēma Patriks Šaufelbergs, kura kontā 2 (1+1) punkti.