# Grupa Arēnas Laiks Mājnieki Viesi Info
20.08.2010
1 C KocÄ“ni 11:00 Burtnieku novads 2 - 3 FK Valmiera vairāk »
2 B VOC1 11:00 Uragan 1 - 2 FK Ä€daži vairāk »
3 G (W) VOC2 11:00 Valmiera/Vinda 2 - 3 VFT vairāk »
4 A KocÄ“ni 12:00 Rubene 5 - 3 FBK Ķekava vairāk »
5 E VOC1 12:00 SK Pārgauja 3 - 3 Telms/Energokomplekss vairāk »
6 E VOC2 12:00 FC Voenmech 2 - 3 LÄ«gatne vairāk »
7 H (W) KocÄ“ni 13:00 RSU/Runway 2 - 1 Saku Fortuna vairāk »
8 D VOC1 13:00 Rubene-1 4 - 6 Lekrings vairāk »
9 H (W) VOC2 13:00 SaintPetersburg United FC 2 - 0 RÄ«gas Lauvas vairāk »
10 A KocÄ“ni 14:00 FK Lielvārde 3 - 2 Saku Fortuna vairāk »
11 G (W) VOC1 14:00 Latvija U-17 2 - 5 Valmiera/Vinda vairāk »
12 C VOC2 14:00 Burtnieku novads 3 - 12 Loviisa vairāk »
13 G (W) KocÄ“ni 15:00 EMÃœ SK 2 - 2 VFT vairāk »
14 B VOC1 15:00 FK Ä€daži 2 - 3 EMÃœ SK vairāk »
15 C VOC2 15:00 Jõgeva SK Selver/Tähe 2 - 1 FK Valmiera vairāk »
16 D VOC2 16:00 Lekrings 8 - 3 Knivsta IBK vairāk »
17 D KocÄ“ni 16:00 Taifun 3 - 0 Rubene-1 vairāk »
18 B VOC1 16:00 Uragan 2 - 9 FK Bauska vairāk »
19 F (W) KocÄ“ni 17:00 Rubene 5 - 1 TJ Sokol Jaroměř vairāk »
20 E VOC1 17:00 Greasers FBC 8 - 3 FC Voenmech vairāk »
21 E VOC2 17:00 LÄ«gatne 0 - 1 Telms/Energokomplekss vairāk »
22 A KocÄ“ni 18:00 TJ Sokol Jaroměř 2 - 4 FBK Ķekava vairāk »
23 F (W) VOC1 18:00 SBS Wirmo 4 - 1 FC Smart vairāk »
24 A VOC2 18:00 Saku Fortuna 5 - 6 Rubene vairāk »
25 D KocÄ“ni 19:00 Knivsta IBK 5 - 3 Rubene-1 vairāk »
26 B VOC1 19:00 FK Bauska 5 - 1 EMÃœ SK vairāk »
27 C VOC2 19:00 Jõgeva SK Selver/Tähe 4 - 0 Burtnieku novads vairāk »
28 F (W) KocÄ“ni 20:00 Rubene 2 - 0 FK Ķekava vairāk »
29 C VOC1 20:00 Loviisa 3 - 2 Talsi/Triobet vairāk »
30 E VOC2 20:00 Greasers FBC 2 - 3 SK Pārgauja vairāk »
31 B KocÄ“ni 21:00 Puuhapussi 6 - 2 FK Ä€daži vairāk »
32 F (W) VOC1 21:00 TJ Sokol Jaroměř 1 - 2 FC Smart vairāk »
33 D VOC2 21:00 Taifun 0 - 7 FK KurÅ¡i vairāk »
34 H (W) KocÄ“ni 22:00 Saku Fortuna 2 - 3 SaintPetersburg United FC vairāk »
35 A VOC2 22:00 TJ Sokol Jaroměř 1 - 5 FK Lielvārde vairāk »
21.08.2010
36 F (W) KocÄ“ni 09:00 FC Smart 0 - 2 Rubene vairāk »
37 F (W) VOC1 09:00 FK Ķekava 0 - 1 SBS Wirmo vairāk »
38 G (W) VOC2 09:00 Latvija U-17 0 - 2 EMÃœ SK vairāk »
39 C KocÄ“ni 10:00 Loviisa 3 - 2 Jõgeva SK Selver/Tähe vairāk »
40 E VOC1 10:00 LÄ«gatne 6 - 2 Greasers FBC vairāk »
41 D VOC2 10:00 FK KurÅ¡i 6 - 4 Knivsta IBK vairāk »
42 A KocÄ“ni 11:00 FBK Ķekava 3 - 3 FK Lielvārde vairāk »
43 B VOC1 11:00 EMÃœ SK 4 - 1 Uragan vairāk »
44 C VOC2 11:00 FK Valmiera 2 - 6 Talsi/Triobet vairāk »
45 E KocÄ“ni 12:00 Telms/Energokomplekss 2 - 2 FC Voenmech vairāk »
46 D VOC1 12:00 Lekrings 8 - 2 Taifun vairāk »
47 G (W) VOC2 12:00 Latvija U-17 2 - 3 VFT vairāk »
48 B KocÄ“ni 13:00 FK Bauska 4 - 2 Puuhapussi vairāk »
49 E VOC1 13:00 SK Pārgauja 1 - 1 LÄ«gatne vairāk »
50 A VOC2 13:00 Saku Fortuna 5 - 1 TJ Sokol Jaroměř vairāk »
51 H (W) KocÄ“ni 14:00 RSU/Runway 5 - 3 SaintPetersburg United FC vairāk »
52 H (W) VOC1 14:00 Saku Fortuna 1 - 3 RÄ«gas Lauvas vairāk »
53 F (W) VOC2 14:00 FC Smart 0 - 3 FK Ķekava vairāk »
54 D KocÄ“ni 15:00 Rubene-1 1 - 3 FK KurÅ¡i vairāk »
55 F (W) VOC1 15:00 TJ Sokol Jaroměř 0 - 7 SBS Wirmo vairāk »
56 G (W) VOC2 15:00 Valmiera/Vinda 2 - 3 EMÃœ SK vairāk »
57 A KocÄ“ni 16:00 Rubene 11 - 1 TJ Sokol Jaroměř vairāk »
58 C VOC1 16:00 Talsi/Triobet 8 - 0 Burtnieku novads vairāk »
59 B VOC2 16:00 EMÃœ SK 0 - 3 Puuhapussi vairāk »
60 D KocÄ“ni 17:00 Knivsta IBK 3 - 3 Taifun vairāk »
61 H (W) VOC1 17:00 RÄ«gas Lauvas 0 - 5 RSU/Runway vairāk »
62 A VOC2 17:00 FBK Ķekava 4 - 3 Saku Fortuna vairāk »
63 F (W) KocÄ“ni 18:00 SBS Wirmo 0 - 2 Rubene vairāk »
64 F (W) VOC1 18:00 FK Ķekava 5 - 0 TJ Sokol Jaroměř vairāk »
65 E VOC2 18:00 FC Voenmech 3 - 6 SK Pārgauja vairāk »
66 B KocÄ“ni 19:00 FK Bauska 6 - 1 FK Ä€daži vairāk »
67 D VOC1 19:00 FK KurÅ¡i 1 - 5 Lekrings vairāk »
68 C VOC2 19:00 FK Valmiera 1 - 2 Loviisa vairāk »
69 A KocÄ“ni 20:00 FK Lielvārde 4 - 3 Rubene vairāk »
70 - VOC1 20:00 RÄ«gas Lauvas 4 - 2 FC Smart vairāk »
71 - VOC2 20:00 Saku Fortuna 5 - 2 Latvija U-17 vairāk »
72 B KocÄ“ni 21:00 Puuhapussi 6 - 1 Uragan vairāk »
73 C VOC1 21:00 Talsi/Triobet 9 - 0 Jõgeva SK Selver/Tähe vairāk »
74 E VOC2 21:00 Telms/Energokomplekss 5 - 3 Greasers FBC vairāk »
75 11.th_W KocÄ“ni 22:00 FC Smart 1 - 4 Latvija U-17 vairāk »
76 9.th_W VOC 2 22:00 Saku Fortuna 1 - 2 RÄ«gas Lauvas vairāk »
22.08.2010
77 1/8 M KocÄ“ni 08:00 FK Bauska 5 - 1 Taifun vairāk »
78 1/8 M VOC1 08:00 SK Pārgauja 1 - 4 FBK Ķekava vairāk »
79 1/8 M VOC2 08:00 Puuhapussi 3 - 4 FK KurÅ¡i vairāk »
80 1/8 M KocÄ“ni 09:00 Talsi/Triobet 3 - 2 LÄ«gatne vairāk »
81 1/8 M VOC1 09:00 FK Lielvārde 4 - 1 EMÃœ SK vairāk »
82 1/8 M VOC2 09:00 Loviisa 7 - 1 Jõgeva SK Selver/Tähe vairāk »
83 1/8 M KocÄ“ni 10:00 Lekrings 12 - 2 Knivsta IBK vairāk »
84 1/8 M VOC1 10:00 Rubene 5 - 6 Telms/Energokomplekss vairāk »
85 1/4 W VOC2 10:00 RSU/Runway 2 - 1 FK Ķekava vairāk »
86 EXEL VOC1 11:00 RUBENE 1 - 0 TELMS/ENERG vairāk »
87 1/4 W KocÄ“ni 11:00 VFT 2 - 1 SBS Wirmo vairāk »
88 1/4 W VOC2 11:00 Rubene 6 - 2 Valmiera/Vinda vairāk »
91 1/4 M VOC1 11:30 FK Bauska 2 - 1 FK KurÅ¡i vairāk »
89 1/4 W KocÄ“ni 12:00 EMÃœ SK 1 - 0 SaintPetersburg United FC vairāk »
92 1/4 M VOC2 12:00 FK Lielvārde 2 - 3 FBK Ķekava vairāk »
90 EXEL VOC1 12:30 VOENMECH 0 - 1 LOVIISA vairāk »
93 1/4 M VOC1 13:00 Loviisa 3 - 1 Talsi/Triobet vairāk »
94 1/4 M VOC2 13:00 Lekrings 9 - 5 Telms/Energokomplekss vairāk »
95 1/2W KocÄ“ni 13:00 RSU/Runway 5 - 3 VFT vairāk »
96 1/2W KocÄ“ni 14:00 Rubene 3 - 0 EMÃœ SK vairāk »
97 1/2M VOC1 14:30 FK Bauska 2 - 4 FBK Ķekava vairāk »
99 1/2 M VOC1 15:30 Lekrings 9 - 6 Loviisa vairāk »
100 3rd VOC2 15:30 EMÃœ SK 4 - 3 VFT vairāk »
101 FINAL VOC1 16:30 Rubene 2 - 1 RSU/Runway vairāk »
102 3rd VOC1 17:45 FK Bauska 1 - 6 Loviisa vairāk »
103 FINAL VOC1 19:00 Lekrings 7 - 6 FBK Ķekava vairāk »


All rights reserved © "Kocēnu sporta klubs" 2019
info [at] latvianopen.com | Didzis Ozols +371 27885552