lv en
2007-08-26 18:06:43

Ar aizraujošu finālu noslÄ“dzies Latvian Open turnÄ«rs dāmu vienÄ«bām. Par debijas turnÄ«ra uzvarÄ“tājām kļuva zviedru "Sala Silverstaden" meitenes, kas tikai pÄ“cspÄ“les soda metienos ar 4:3 pārspÄ“ja "Rubenes" komandu.

Jau spÄ“les piektajā minÅ«tÄ“ rubenietes atradās zuadÄ“tājos ar 0:2, taču latvietes nebÅ«t nepadevās. 13. minÅ«tÄ“ soda metienā ZeltÄ«te Bankava eleganti apspÄ“lÄ“ Salas komandas vārtsardzi FrÄ«du Farnkvistu, atjaunojot intrigu spÄ“lÄ“.

 

Otrā puslaika sākumā zviedrietes gÅ«st savus trešos vārtus, un šÄ·ita, ka spÄ“les liktenis jau izšÄ·irts. TomÄ“r tā nedomāja rubenietes, un jau pÄ“c mirkļa EdÄ«te Bankava atjaunja cerÄ«gu 2:3. Rubenietes aktivizÄ“ja savus centienus uzbrukumā, un tas nesa panākumus vien četras sekundes pirms pamatlaika beigām, kad no vārtu priekšas zem vārtu pārlikņa bumbiņu trieca EdÄ«te Bankava, liekot uzgavilÄ“t mājnieču atbalstÄ«tājiem.

 

Turpinājumā sekoja soda metienu loterija, kurā veiksmÄ«gākas šoreiz bija zviedrietes. VienÄ«go reizi Daci Rumbiņu pārspÄ“t izdevās Emmai Borlundai. LÄ«dz ar to par turnÄ«ra debijas gada uzvarÄ“tājām pirmo reizi kļuva "Sala Silverstaden"  no Zviedrijas, savukārt "Rubenes" meitenÄ“m sudraba godalgas. Par bronzas laureātÄ“m kļuva "RÄ«gas Lauvas", kuras mazajā finālā ar 4:2 apspÄ“lÄ“ja "LÄ«gatni/PÄ«lādži".

komentāri

neizskatiijaas ar ,ka rubenes meičas baigi censtos ejot
bullīšus...:(
no malas izskatiijaas diez gan amizanti ,ka viņas gāj
,nebija ne maņu kustiibu ,nekā...izskatiijaas ,ka
meta ,kur pagadaas:(:(
tvlol @ 01.09.2007 - 16:12

spēle bija baigi interesantā,meitenes parādīja
cīņas raksturu.cik redzēju spēles,tad
priekš Itālijas laba pārbaude un par spīti
tam,ka zaudēja zviedrietēm,nospēlēja labi
visa komanda :)
dimā @ 27.08.2007 - 13:23

latvianopen atbalsts 2008 lino valmiera voc puma kocēni ksk precisionfloorball rsk

All copyrights reserved "Kocenu sporta klubs" 2007     e-mail: info@latvianopen.com